Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Tomio Okamura chce vědět, co je kopulace funkcí

Play

Poslechněte si podcast

1. 10. 2019

01:45

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den naši politici jsou pěkně rozčílení sněmovna totiž odsouhlasila novelu zákona podle které placeným zastupitelů v obci a krajů kteří jsou zároveň poslanci senátoři či ministři ples neplatna 40% Říká se tomu kumulace funkci jenže Ne každý ve sněmovně dával pozor a teď neví co se to vlastně odsouhlasilo jako třeba Tomio Okamura a proto si o té kopulaci Pardon kumulaci volá Do poradny Frekvence 1 volá Petr Jablonský je dobrý den prosím vás je to je sexuologická poradna Dobrý den prosím vás pěkně já bych potřeboval poradit respektive vysvětlit jeden sociologický pojem jestli byste mohli v krátkosti jenom tady platností Jmenuje se to kopulace funkci v Co to je vítej nám to v práci zakázali já jsem u toho nebyl a teď nevím co onajako co mám vlastně Přestat dělat Co děláte legraci nebo na tobě to není legrace protože já opravdu nevím co to je To je profese splátek ovulace a simulace to tedy není jako kopulace Co znamená dohromady a neznamená to třeba jako vícenásobný pohlavní styk nebo něco podobného půlová dobrý taky máte kopulaci funkcí je nemáte čas