Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Tomio chce v Česku postavit příkop proti uprchlíkům

Play

Poslechněte si podcast

8. 10. 2019

02:49

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den americký prezident Donald Trump měl další bláznivý nápad navrhl aby jim Hranice Ameriky a Mexika střežil Vodní příkop plný hadů a krokodýlů přes který by se migranti do země nedostali No tak co je v USA bláznivé Může se v Česku chytit a to zkusí Velký bojovník proti migraci Tomio Okamura Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den Dobrý den prosím vás pěkně já volám Národní park Šumava Ano Dobrý den prosím vás já vám volám za Anti migrační meziresortní výbor ministerstva vnitra Já se chci zeptat jestli už kopetekopeme určitě koupíme výborně prosím vás pěkně jde o ten velký příkop na hranicích česká Rakouska jestli o tom víte No my už jsme máme dávno rozkopaná výborně prosím vás pěkně Takže takže víte o co jde přesně prosím vás je co se týče těch hadů a krokodýlů který budeme dávat do toho příkopu podél hranic tak to je tak tam pojedu vlastně na dovolenou a přivezu to jo počkej počkejte počkejte Omlouvám se jakožto O nebezpečných zvířeti Takže ty by měly být ti to těchto Příkopech a hadi a vlastně další jiná zvířata nebyly v plánu tady tak nevím jestli se náhodou něco nezměnilo je to takhle prosím vás pěkně já nevím co se týče mých informací také My jsme se inspirovali vlastně donaldem trumpem který tam má prostě hady a krokodýli takže se jmenuje Amerika Víte co to je jiná země to je jiné pásmo to je prostě to nemůže být jako ty kryty Co já Co jsem slyšel tak si hroší by ještě jakžtakž ale ty ostatní Ty by tam nahoře na té Šumavě v těch více než tisíci metrech ty by tam strádali je velmi velmi velmi takže nemají v oblibě takové ty různé ty araby a podobně jo No já si myslím že i některé třeba japonce a tak určitě taky ne no Tak Japonci by tolik nevadily prosím vás pěkně uděláme třeba už žádný migranti nebudou a kdyby nám ty roky náhodou nepovolili prosím vás tak já si vezmu svůj samurajský meč mladého Klause a jdeme hlídat to jak je to vám držím palce No tak tak jo nebo já vám také abyste zůstali stále národním parkem Šumava rozumíte a mějte se na shledanou