Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Tomio chce taky svůj vlastní pořad

Play

Poslechněte si podcast

14. 8. 2019

02:29

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den mediálním světem ocas La Bomba mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček bude mít vlastní Talk show No a vysílat jí bude jak jinak než kanál TV Barrandov mezi politiky se okamžitě rozhořela závit protože svůj Pořád bych chtěl kdekdo třeba Tomio Okamura Jen je k tomu potřeba ten kanál tak voláme a nějakému seženeme Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den prosím vás pěkně já jsem se chtěl zeptat kdy máte na starost kanály na záleží jaké máte na mysli No prosím vás pěkně nějaké soukromé kanál bych potřeboval co máte teď na mysli jako soukromý kanále je prosím vás pěkně Kolik se vejde do jednoho kanáluTak já vám vůbec nerozumím analyzační řády které které prostě jsou jakoby vlastně na veřejné části To je přesně ono ty veřejné části a Já si právě myslím že teď jsem na řadě jo protože jako vím že je můj známý pan Soukup dal jeden kanál mému známému Jirkovi takže jeden bych myslím že by byl na řadě já taky to stát ale já vám jako nerozumím jako jak dostat k analýze a kanalizační řády byste chtěl nebo teď já bych potřeboval právě se připojit k občanům tím kanálem a tím kanálem půjdou Všechny moje myšlenky a nápady Chápete to jako když může mít jeden Soukup pro Jirku tak proč nemůžete mít jeden by pro mne Jo prosím vás pěkně ještě by potřeboval aby tím kanálem neprolezla ani jeden gram Omlouvám se ale na provozní lince je ve frontě několik hovoru které čekají na vyřízení asi tak já bohužel nemám opravdu není není není možné aby jste teda takhle blokla linku ti mi to dobře já nevím to já když nedostanu kanál tak také bude těmito vašimi myšlenkami ano Opravdu doufám tak víte co to snad není pravda tak oni takovému kanálový jako jsem já nedají kanál