Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Schwarzenberg nabízí studentům volné pokoje

Play

Poslechněte si podcast

29. 8. 2019

02:04

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den začátek školy je za dveřmi a velké starosti mají také studenti vysokých škol místa na kolejích se totiž plní a aby měli kde bydlet shánějí ubytování kde se dá novinkou je teď ubytování u seniorů Ano studenti bydlí zkrátka u starších lidí za lepší cenu ale musejí jim část svého pobytu pomáhat Tak to zkusíme taky nabídnout my totiž máme seniora který má hrad volá kníže Karel Schwarzenberg Frekvence 1 volá Petr Jablonský Ano já jsem s nabídkou ubytování pro studenty můžeme jo prosím kdyby někdo teda jako to tak to ne to to nevymýšlím také věcinevím ale mitotane vyvěšujeme a vy máte plno nebo ne protože já mám 23 volných pokojů Jo a v podstatě cenově je to úplně bezvadný protože jednalo by se žádné peníze jednalo by se 4 za měsíc mi umýt záda jo pomáhat s nahledem Jelena v oboře při lovu a leštění plnění to je všechnou mě na mě na hradě jo na Orlíku jo ale oni byli u klientů takže to asi tady nevymýšlím já to tam No tak já nevím no tak zkuste a potom ho zastřelte a jo nashle