Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Schwarzenberg chce provést další defenestraci

Play

Poslechněte si podcast

26. 8. 2019

02:08

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den v těchto dnech si připomínáme jedno zásadní výročí uplynulo 600 let od slavné pražské defenestrace z okna radnice tehdy Husité vyhodili státní úředníky a šlo by něco podobného třeba i dnes použijeme knížete Schwarzenberga jelikož Stopka není už léta spokojená S prezidentem Zemanem a voláme Frekvence 1 volá Petr Jablonský Hranice vrátnice prosím vás pěkně já se chci zeptat kdy můžeme s kolegy přijít na ty okna asi kolem oken Jo prosím vás jak velký máte opřená jakmiletam jsem já to nemám přehled jako jestli by se tam večer třeba řekni mi hroch jo vejde se tam hroch Nevíte proč nejde o to že budeme opakovat defenestraci a tentokrát to bude objemnější kousek jo znáte prezidenta Zemana na to no a máš ten bok nuctech nepotkali a dostane se k tomu okruhy řád joNo venku Jo jo tak to bude bezva Dík že jde o to aby tím ten Miloš kole a potom okna bychom raději dali jízdenky jo Aby to aby ho to byl to nedávám tohle nemůžu nic říct já to nemůžu schválit ani Odsoudit nic no já v tom nemám vůbec žádný ten a vy byste byli jsem nevyhodil zlukne ať je defenestrace taťka no