Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Schwarzenberg chce do talkshow Jiřího Ovčáčka

Play

Poslechněte si podcast

9. 9. 2019

02:23

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček má novou Talk show na TV Barrandov No a jeho političtí oponenti mu tady určitě musí závidět tak mě napadlo co kdyby jsem ucházel o účast v jeho pořadu třeba takový Karel Schwarzenberg Voláme na TV Barrandov frekvence 1 volá Petr Jablonský recepce televize Barrandov prosímA to jste Dobrý den u telefonu Dobrý den já jsem se chtěl zeptat kdy mám přijít na to natáčení jestli vám říkala paní vydrž chvilku já tady už vůbec s tím to je hrozný nechcete USB a to je pan Jablonský není že to je takový ten blbeček fidelidad indicky Ne já bych právě já jsem domluvený že bych měl jít do to je to jsou s panem ovčákem Já jsem o tom mluvil s Milošem lidí souhlasí nebo to oni mi říkali že se mám ozvat a domluvit se stejně nemám nikoho z produkce Tak já vám potom zavolám co by jsi ven Jo jde mi o to jestli můžu u vás říct že Pravda a láska zvítězí to je důležitéUrčitě by to u vás jo určitě jo nebo to blbě že by to mělo být vyvážené to Abyste nebyli naštvaný že jste nevyvážený a proto jsem se dohodl a Miloš z toho dobře bys tam cirka já to vyřídím Tak jo jo Až tak se na vás budu moc těšit až když jste mi dali ty se A nemohl bych mi taky svůj pořad Tak jo nebojte bude to mít velké čísla a rozhodně neusnu nebo přijdeš jo já to vyřídím To je dobře Zavolejte mi co nejdřív abych tam dojel včas protože já potom jak usnu tak už ne Bohužel se nedostavím potom jo abys to věděl včas a tři budíky jsem na řídím a přijdu do toho Jirkova pořadu je to moc hezky Já už jsem to viděl jednou Tak se mějte hezky Zatím děkuji a těším se na Vás dneska taky nashle