Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Růžena Kaiserová má nápad na nová brčka

Play

Poslechněte si podcast

8. 8. 2019

02:53

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den ekologické aktivity hýbou světem v posledních týdnech největší diskuzi vyvolává nový typ brček který se používá ve Fast foodech místo plastu je vyrobený z papíru No sice šetří přírodu a lepí se s tím pořádně nedá zákazníci si stěžují řetězce rychlého občerstvení si neví rady ale my máme růženu kaiserovo která si ví rady se vším takže volám a do fastfoodu Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den dejte vědět rychlé občerstvení anoDobrý den malý moment já jenom jdu někam kde vás slyším dobře tak můžete MasterChef centrály Já nechci psát tak ho někde nemám jo Jo takhle tak oni budou volat prosím vás jde o to když s vámi teda mluvím už by tam máte Prý problém s tím že ty prostě ty papírové brčka nové že to jako z toho špatně před jako základní stěžují že jako normálně jo ale jde o to že budete mít zase takhle já s manažerkou agentury pro výzkum nových potravinových technologií a my jsme udělali naprosto nový převratný objev který se týká právě brečet restaurace když tak jestli to řeknete vedou k čemu je dobrý den zrovna zadávám a agentur pro výzkum nových potravinových technologiiJá jsem defekt namluvila ale dně nových objevu co se týče brček protože mají přijít ty papírové brčka zákazníci si stěžují že se tam blbě pije Jaké máme plastový a my jsme prostě všechno My jsme to prostě ten problém řešili Zkoušeli jsme prostě plast papír kovy všechno možné a pak mi na to Kapli velikost a my jsme přišli na to že ten nápoj se dá z toho kelímku podržte se vypít bez brčka Co vy na to To je jasný Casio neprodejné budeme dávat počká budeme jim říkat že ať to spíš zavolej