Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Růžena Kaiserová chce kontakt na čápy

Play

Poslechněte si podcast

23. 8. 2019

02:48

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den a opět tu máme hraboše Tentokrát mě zaujalo že se Hejna čápů vztahují na Moravu kam je lákají přemnožení hraboši takže příroda opět geniálně Řeší to s tím si zemědělci nevědí rady a čápi jsou rázem za hrdiny No a nás dokonce napadlo že by je Ministerstvo zemědělství třeba mohlo využít častěji Růžena Kaiserová volá na vesnici na Moravě Frekvence 1 volá Petr Jablonský úřad jo haló prosím metrie Kaiserová Ops Odbor ochrany proti škůdcům prosím vás pěkně už máte ten kontakt vůbec nevím o čem se s tebou bavit A jo vy to ještě Nevíte prosím vás pěkně bych potřebovala kontakt na ty kluky co tam u vás jako makajCopak teď děláš na těch skutcích informaci že jako že tam máte contact o rychlou rotu jakým říkají tramín taky říkáme frajerům a že tam teď jdou po těch dalších hodně a bych potřebovala kontakt na ně to o tom já teda nic nevím Je Myslím si že se to jmenuje Jo ty malé pány čápy vůbec vůbec nic mi to neříká nic takového není dobře to úžasný jsou skvělý Takže bys mi jakoby užili Vojtova metoda tím fakt nedá se nic takového neděje a zítra v jasně napsané že tady je u vás dělal to co mám říct proč nechceme už je to objednával objednával asi objednával Jednotné zemědělské družstvo třeba mě to udělali a prostě zadarmo že jsem jako nejlepší pitvat bitovanech Ani nevíte jako nevím jako nemůžu ani nevím ale v tom případě vám hlavně nemůžu dát kontakt když se mi neviděl Já myslela že aspoň jste jako nějak kontaktovali proto vám říkám že obec si nic takového ani neobjednával a vůbec o ničem takovém Nevím nejradši bych tě nechali odletět jo No ne tak jako To si děláte legraci ne vůbec ne pěkně když nám přijedou udělat prostě práci a vynechat a klidně odletět jako že je to normální sondu Jakou srandu Prosím vás nechceme využít na Ministerstvo chemie stojí hrozně peníze tady mám vesty čápi Čáp a spol a a vynechat a odletět klidně dejte se Haló Tak já zavolám babičce wi-fi nemá nějaký na hnízdě čau