Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Růžena Kaiserová chce dálniční známky pro formule

Play

Poslechněte si podcast

24. 9. 2019

2 min

Automatický přepis podcastu

hezký den policie stále ještě neví kde se před pár dny vzdala na dálnici D4 formule Ano skutečně po české dálnici se řítil vůz Formule 1 a je na to spousta svědků může vůbec formule na dálnici no Pojďme to zkusit dotáhnout Tak já volám jako Růžena Kaiserová a začnu Třeba tím že budu chtít dálniční známku pro Formuli 1 Frekvence 1 volá Petr Jablonský Prosím vás máte dálniční známky myslíte desetiměsíčním máme oboje všechny tři vlastně nástroje na konkrétním známku potřebuji na Formuli na Formuli kurýrní službu Která vozí věci mezi Prahou a Brnem a jezdíme ve formulích takže potřebujemeseznamku možná jo dobře To mám dobrý den dobrý den Kaiserová Prosím vás já bych potřeboval dálniční známku na Formuli na to nemáme kurýrní službou která jezdí mezi Prahou a Brnem jezdíme ve formulích a potřebuji na to známku možná znáte náš slogan D1 za čtvrt hoďky přední sklo že jo tak jako kam to nalepíme Já nevím teda co budeme lepit na sklo u helmy leda tak já nevím to se uvidí co je to vymyslíme to prdgumy za 10 vteřin Máte tam kde kde máme jako přezout všechno bude A jak rychle tak jak rychle tancujeme my to potřebujeme tak za 12 vteřin teda No a kam to nalepí neteř a kam to nalepíme Na to jsi moc neuvidíte Hele a kdyby jsme jeli na kole tak dáte mi známku na kolo na všechno sám tak já si to taky

Popis podcastu

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.