Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Ringo Čech chce vzít děti do erotického klubu

Play

Poslechněte si podcast

5. 9. 2019

01:48

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den hodně nahlas se teď mluví o hospodách které zakazují vstup dětem prostě do nich mohou jen dospělí a inspekci se to nelíbí a dávají za to pokuty Protože děti prý do hospody musí mít ze zákona přístup Dobře pojďme tady ještě dál když děti smějí do každé hospody kde se pije hraje karbana kouká na filmy pro dospělé proč by nemohli rovnou třeba do erotických klubů a na to se nám skvěle hodí František Ringo Čech Frekvence 1 volá Petr Jablonský 63 Dobrý den Dobrý den prosím vás rotický klub ano Dobrý den prosím vás máte dneska otevřeno Ano já bych se stavilrighteous Nevadí když nás bude trochu víc No ale to spíš až večer se stavit jestli máš trochu víc Jasně večer helejte tak to můj spát kámen ze srdce mythica party pohlídáte to je super hračky Ježišmarja skákací hrad kuličky super takový Robbins key No jasně jasně určitě já si chci večer vyhodit z kopýtka víte já potřebuji pohlídat děti Tak jsem si myslel že že bych tě vzal sebou Oni jsou hodný jim dáte nějaký dámské prádlo oni si z toho vyrobí pro panenky už se na mě těší Tea na nás všechny určitě přijde Pepíček Maruška Bětuška všechny je vezmu s sebou vezmi ty které Důležité když můžou děti do hospody by nemohli k vám na shledanou