Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Prezident Zeman se připravuje na zdražování cigaret

Play

Poslechněte si podcast

11. 11. 2019

01:54

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den tak je to tady sněmovnou prošel vládní daňový balíček A kromě jiného to znamená zdražení cigaret a alkoholu No a na to se musíme připravit a to zejména prezident Zeman a ten Právě volá do trafiky Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den Dobrý den prosím vás byste trafika ano prosím vás já jsem se chtěl zeptat už je u vás ten kamion Jaký kamion že jsem omylem poslal kamion a měl by tam už teď Být nebo za chvilku Já potřeboval bych si toho vzít dva návěsy Jo určitě to není problém to velice ano Takže prosím vás pěkně Potřeboval bych neboť zdraží cigarety a alkohol takže zásobička takže bych prosil 1000 kartonů Malbork No ale jako nejsme velkoobchod takže nemáte tisíc kusů ne ničeho ani mých oblíbených Davidovi Ne nechci nechci nevedeme ani Sparty aspoň v dvoukřídlé žádný žádný Cigarety už to vykoupili ne mně to ne Není to na 100% No tak jestli nemáte Tak to je strašné Teď kvůli vám bude mít zkažený víkend Dobrý den celý den už letí komínem nashledanou ovčáčku tak nemaj a zavolej mi jedno triko