Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Petra Buzková zavírá školy

Play

Poslechněte si podcast

2. 9. 2019

01:42

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den a je to tady Zpátky do školy Je tu začátek školního roku ale upřímně komu z dětí a studentů se do školy opravdu chce tak mě napadlo že bych jim pomohl co takhle školu zrušit a kdo jiný by to měl udělat než je nejslavnější ministryně školství Petra Buzková Frekvence 1 volá Petr Jablonský gymnázium v pořádku a jestli dodržujete nové pokyny ministerstva školství pro začátečníky všechny jo takže Víte o tom že to zavoláme jo Nevím co tam je jako jo Takže takže bys to potom popisuje mě nečetli nevím o jakém datovou schránkou ale já vám volám abych se ujistila že je to tady v pořádku Jestli jste to dostali takže jestli ne tak jestli se můžete mrknout za všechny proč by se škola neotvírala sazby testy a zkouškami se ukázalo že život je naučí Takže prosím tě běžte Teď zavřít šaty a ať do školy ne prokousne ani Miška No tak ani hraboš andrejová políčka jo haló