Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Petra Buzková verbuje školy ke stávce

Play

Poslechněte si podcast

8. 11. 2019

02:28

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den máme za sebou stávku učitelů byla velká ale Zdaleka ne tak masivní jak se čekalo je třeba stávkovat znovu a lépe Ale současně tak aby to nepoškodilo žáky No tak pojďme naverbovat pár škol volá Petra Buzková Frekvence 1 volá Petr Jablonský základní školy J.Š Baara Dobrý den dobrý den musela byste škola Ano je prosím vás pěkně já vám volám kvůli tomu termínu další stávky v to ovšem hovoří Ne já to tak musím na to nemám to ještě přijde samozřejmě už tu motodlahu od toho pána hepčík a nebo nebo nebo jak se jmenuje tady jenom orientačně můžete si prosím vás psát takže prosím vás teď nepište si další plánované stávky ve škole jsou skoro všechny současně jo já jsem tady takový pomocník školníka tak si pište si další termínyabyste věděli kdy budete stávkovat i vy budete stávkovat Já na to nemám čas na to čas tentokrát bude 100% Takže pište si Jo vezmi si za peníze vy taky školník No já ne ty máš Bude to 24 prosince No a to už budu v důchodu a budu sedět pod stromečkem aby tvoje Čihák No počkejte to neznamená že k tomu nechápeš Colu prosím vás tak to je klidně prosím vás bude to 24 prosince 25 prosince 26 prosince potom na Silvestra 1 máje Anna na husy a máte to zkusím asi to na svátky takže stávka bude stoprocentní a doufám že nebudou všechny školy abychom tomu Babišovi ukázali Jak umíme to že pohromadě jo no no no no no a nikde se prostě nebude učit všude bude klid a děcka přijdou nepřijdou o svojí výuku Takže tady geniální že dneska je stávka protože jsem dneska jel že se to vy nevítestávkuje mi všichni za aktivní v řece máte přehled a krásy rudě září sedmička v mém kalendáři to bylo krásně socialistické mě taky dojel No já se na mě to je pozdě do rádia jsem ty vaše kecy bývalá ministryně školství neděkujte mi