Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Petra Buzková chce, aby o sexu učily děti učitele

Play

Poslechněte si podcast

17. 10. 2019

03:12

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den máme tu celkem zásadní průzkum z našich škol více než třetina českých učitelů neumí učit sexuální výchovu a s tím musíme něco udělat Máme odborníci na školství Petru buzkovou No a ta dobře ví že větší znalosti než učitelé mají o této požehnané problematice samotné děti Voláme na základku a nabízíme novinku o sexu budou učit děti Frekvence 1 volá Petr Jablonský Ano Základní škola 5. bývalá předat panu řediteli nebo já jsem sekretářka jenom tadysexuální výchova a mě by prosím vás zajímalo jestli by se mi to dal pan ředitel mohl ozvat z toho důvodu jestli se vám další implantovat doporučení na obrácený postup to je sexuální výchově No tak to je důležité abyste to věděla Já nevím právě jako kdyby jsme to měli vědět nebo co si vás ministerstva protože my jsme udělali rozsáhlou studii a zjistili jsme že děti mají v naprosté většině mnohem lepší znalosti o sexu než samotní učitele to možná i sami možná víte takže proto teď zavádíme ve škole jako jak jsi obrácený přístup To znamená že děti budou učit pedagogy o sexu jako má to obrovský úspěch tam kde to už přijeli Tak je to bezvadné sexuální výchově se nám říkala kolegyně ten hodinové směny přejezd Just o vás jste zavedli nebo jak se to osvědčilo komise pro rozvoj pedagogů dát ještě to obrátíme obrácený postup který že děti budou učit pedagogy o sexu tam kde to mají oba jste jistě že to asi nebude moc Tato nabídka se třeba ve škole v Brně jsme jeli učitelku to já jsem myslela že děti nosí Čáp jako dobře ale já si myslím že chápu ale to máte návštěvu Máme ošetřeno děkuji vám prosím vás pěkně když učitel tvrdí že kondomy a dravý pták Nezlobte se ale to je ostuda takovou věc že mojí pedagogové mluví o tom že kondomy dravý pták Tak já vám rovnou říkám Nezlobte se jako Byl jste asi se známe z jinou školu špatně slyšel jsem opravdu zelené zachránilo No jasně ten A jak to tam máte s alkoholem třeba a kouřením Ještě jednou prosím Děkuji Vám za nabídku