Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Paroubek si chce vyzvednout Česko-Slovenskou Miss Vavruškovou

Play

Poslechněte si podcast

28. 8. 2019

01:39

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den známe novou československou mi stala se jí Klára vavrušková 20 letá dívka z Kostelce nad Orlicí a určitě zaujala hromadu můžu ovšem My máme jednoho jediného který má sexy mozek do Kostelce volá Jiří Paroubek Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den Prosím vás teď KostelecKdy mohu prosím pěkně Jiří to není důležité Já bych si chtěl vyzvednout tu výhru já nebo nějaké výhřevu říkám život Já jsem myslel že to pan starosta zařídil ale vidím že to budu muset zase sám prosím vás pěkně já si jedu pro slečnu vavruškova uznat a Haló znáte tu paní tu tu Klára vavrušková neznám žádnou kláves Prosím vás abyste to věděla to je nová československá miss která je od vás v neděli vyhrála titul No a teď vyhrála mě takže já si ji chci vzít domů jestli Dovolíte on a já nevím o čem se bavit s někým jestli se bavíte O panu starostovi tak zavolejte si pamatuje prosím vás pěkně to není důležité je pan starosta důležitá je paní Vavruška slečna vavrušková tady důležité a já jsem proto ty Miško nemám na shledanou a já mám sexy mozek Nechcete mě tady měl jsi nechtěl