Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Okamura nechce odlétat z Letiště Václava Havla

Play

Poslechněte si podcast

5. 8. 2019

02:15

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den přátelé začal čas dovolených a také pro naše politiky jsou vládní a parlamentní prázdniny a většina politiku odlétá za exotikou a mezi nimi je i Tomio Okamura známý odpůrce všeho co je spojené s Václavem Havlem No Představil jsem si jaké to je když odlétá a přilétá na Letiště Václava Havla a pak mě napadlo že mu to ulehčím volám na letiště hlasem tomia Okamury Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den prosím vás je to je letiště No ještě práno velice pěkně letiště Praha prosím vás pěkně já bych potřeboval abyste opravdu zítra a potom ještě za 14 dní až se budu vracet byly pouze jenom letištěNo nejde mi o to Abyste nebyli Letiště Václava Havla A jak to mám zařídit prosím vás pěkně já nevím ale já nechci mít zkaženou dovolenou a potom přijet do České republiky abych opět zde se budete muset obrátit asi na někoho jiného prosím vás pěkně můžete navrhnout že by se aspoň na dva dny to Přejmenoval na letiště třeba Vojtěch Filip a nebo Andreje Babiše A co třeba Heleny Vondráčkové To by bylo nebylo vůbec nejlepší pokladen a já bych radši Káju Gotta To mi nevadí také přátelé jde opravdu opravdu může to být klidně i got a já vám to řeknu takhle jestli tam zítra bude svítit na Letiště Václava Havla tak já prostě nedoletí na tu dovolenou Tak v tom případě Nikam nejezděte protože napiš Václava Havla tady bude svítit i zítra i pozítří a takže vám to nevadí že tady zůstalo České republice a budu tady dělat Mně osobně ne já vás neznám a hlavně já bych znát a já se jmenuji Tomio Okamura takže možná mě v té určitě ne ne No tak to se potom nedivím že to na tebe těším pa dá takhle prostě já chci tě tak já tedy nikam nepoletím a to bude trest pro vás pro všechny Banzai