Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Okamura chce ve škole zavést nový předmět

Play

Poslechněte si podcast

4. 9. 2019

01:55

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den Je to začátek školy a to je téma které pro mě nabízí spoustu příležitostí tak například vybrané školy budou testovat nový předmět jmenuje se technika a žáci se v něm budou učit stavět z technických stavebnic prostě pracovat s roboty tisknout ve 3D a podobně prý protože je málo řemeslníků a je třeba i tímto předmětem přivést děti k technice mi ale máme tomia okamuru a ten navrhuje přátelé zavést místo toho rovnou předmět shánění řemeslníka Frekvence 1 volá Petr Jablonský Střední průmyslová škola Dobrý den prosím vás to je škola Ano to je prostě Dobrý den prosím vás pěkně já jsem se chtěl jenom zeptat jak jste se rozhodli s tím novým předmětem když tak řekne průmyslovka je dobrý den prosím vás pěkně já jsem se chtěl jenom zeptat jak jste se rozhodli s tím novým předmětem Tak já vás Přepojím na pana ředitele a nemůžete jakostitady s tím bohužel se podívat na pana ředitele On má rozhodující slovo v tomhle ano tak jak myslíte dobře Dobrý den pane řediteli prosím vás pěkně já jsem se chtěl jenom zeptat mě pořád připojují já jsem se chtěl zeptat jak jste se rozhodli s tím novým předmětem s jakým předmětem prosím vás pěkně já vám volám za Sněmovní podvýbor Škola základ života a mi zavést nový předmět shánět IKEA Jaký předmět shánět a prosím vás pěkně jde No přesně prý je zaměřený hlavně na shánění řemeslníků protože to je na dobrého řemeslníka je dnes velmi těžké že se jedná o nějaký humorné to není sestavte si sehnat nějakého dobrého řemeslníka dneska to by jsem tomu že mě a budete chtít nějakou odpověď Děkuji nashle teda učitel japonštiny aspoň tak mám dva