Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Nedvěd napravuje vztahy s čínským velvyslanectvím

Play

Poslechněte si podcast

13. 9. 2019

02:57

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den kauza s protestem Číny vůči Praze pokračuje do Číny na turné nepojede náš symfonický orchestr protože pražský primátor čínu urazil a nechce svá slova odvolat mi to ale jen tak nenechám a přátelé mi vyšleme do Číny jiného hudebního reprezentanta a to zpěváka Honzu Nedvěda voláme čínské Velvyslanectví Frekvence 1 volá Petr Jablonský se chtěl zeptat kdy mám přijet na to vystoupeníslužebna vůbec A na kdy to má být no tak o tom vůbec nic nevím a oni mají mi teď jako polední pauzu Takže já Navy Máte tady odsud ambasády od někoho nějaké papíry nebo jak Už jsme domluvené jo Že by jsme vlastně to chtěl jsem 10 minut Nedvěd Měl jsem syna jsem zpěvák Tady z těch a nejsem z Prahy Prosím vás teprve důležité a oni mě teda poprosit jestli bych to nevzal za ty symphonic jo já jsem si připravila písničku mám písničku stánky Tak já jsem jí napsal v čínštině bude to zajít and White A jo v českém zněníu táboráku právě dal ty stánky jo no to je česky u stánků To se vám bude líbit To je trošku tak jako o vás a nebo někdo vy nevíte Kdo si myslím že to asi blbost jestli chcete ten telefon asi zavolá tak by bylo dobré když jste si zavolat přímo jeho Jo docela dobře dohromady a protože jak rozumíte mě jako nějaký Tibet je úplně fuk Já mám radši Sázavou takže to jako úplně to co No jo ještě mě napadla taková věc prosím vás když tam takhle sedíte v té vrátnici Evita mě se tady už stejně jako nelíbí v České republice jestli byste mě tam nemohli vyměnit jako pan prezident vyměnil toho KrtečkaNo tak to musíte domluvit s někým jiným a mám tam bejt dongfang tangent Dong Dang ping pong ping pong Tang pong Pay by se vám to haló