Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Miloš Zeman se zajímá o přírodu

Play

Poslechněte si podcast

26. 9. 2019

03:06

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den velký rozruch vyvolal europoslanec Polčák který prohlásil že spor prezidenta Zemana a nejvyššího státního zástupce Zemana který dvou Zemanů vyřeší příroda Ano jde o vážnou věc za kterou se už poslanec omluvil ale pojďme to trochu odlehčit takhle to bude vypadat až se pan prezident Zeman začne o práci přírody zajímat Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den přírody Ano ano Dobrý den prosím vás měl jsem se chtěl zeptat jak je na tom v současné době ta příroda už to řeší nebo ne promiň to je váš dotaz je velmi obecný nerozumím vám že vám to vysvětlím vydržel jsem si vždycky myslel že všechny problémy vyřeším já sám a jistý pan Polčák řeklže za mě to vyřeší příroda takže jsem se chtěl zeptat jak je na tom jo A jestli pan prezident Ano správně jsem nepoznal Já jsem četl panu polcakova a myslím že je to do a není potřeba se jeho výroky zabývat jdu s vámi souhlasím To jste mne překvapil že jste takoví inteligentní člověk A myslíte si že se mohu spolehnout na to že příroda ochrání I mne No tak to asi jako každý jiný člověk na znalce můžeme se ptám jestli bych to je přírodě popřípadě nemohl poručit jestli mi rozumíte jo ahaaspoň v metru nebo dešti jevem volám z mého telefonu vidíte že to je pevná linka protože to s mobilem neumím jo a já se tady bavíme ve volném čase a čtu tady zrovna vlčákovi a Jirka Ovčáček mi to našel vaše číslo a tak jsem se chtěl zeptat jestli ta příroda skutečně vyřešit je naše problémy a můžu se zeptat samozřejmě i jste ochrana přírody tak se chci zeptat jestli ochrání případně i mne kdyby mě takový pane Polčák dále napadal jako kdyby kdyby to společnost nějak fungovalo normálně tak už teď by byl pan Polčák podtlaku takovým tlakem že že by jako musel odejít z veřejného života politického a máte pravdu souhlasím a na Polčák je jak jste to řekl ovado ano Vy jste jste ochrany přírodyproč to určitě ovlada Já vám děkuji a doufám že se postaráte o tu přírodu aby se příroda případně postaral a ona no budeme se snažit ale síly na 6:00 skromný Děkuji vám mockrát buďte velmi zdráv ať se daří na měkko