Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Miloš Zeman o rozeznávání pravdy a lží

Play

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

03:01

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den máme tu opět jednu zprávu z našeho školství České děti prý nedokážou rozeznat v médiích pravdu a lež Je načase našim školám pomoci Já volám do jedné z nich jako Miloš Zeman který to za rozeznávání pravda lži schytává dnes Adecco Frekvence 1 volá Petr Jablonský ano prosím Dobrý den prosím byl škola No to je škola Ano nepotřebujete jovíce o co jde ne asi ne Kdy mohu dorazit prosím vás jo Jo takhle aha tak teď vůbec nevím teda o co jde a děda si kdyžtak na paní ředitelku teda No abys na mě poznala nebo co No já se přiznám že nevím přesně jestli teda jestli jsem se nespletla nebo spíš vím jestli se nespletl tak že máte zájem a já se zeptám Tak tedy jinak kdy mohu přijet a jestli máte zájem už hodně školách zájem měli jo Taky jsem pochopila jsem správně asi že jde o nějakou recesi že v této zemi na pravdu a lež čili stačí jedna věta a jeden článek se hledá až pět let No a já to naučí děti poznávat No to nevadí podívejte se klíčové poselství které chci předat dětem když chcete lhát řekněte že měníte názor a v té paní učitelko kdo jediný nemění názory jedině idiot jo takže nechci to změnit názor chvilku určitě ne ale já to teda vyřídím tady kolegyním jo Nashledanou