Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Miloš Zeman kupuje Čínu

Play

Poslechněte si podcast

22. 8. 2019

02:03

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den Celý svět se pozastavuje nad nápadem amerického prezidenta Donalda trumpa který prohlásil že zkoumá možnost že by Amerika mohla koupit Grónsko Tak nás napadlo že bych něco podobného mohl chtít Náš pan prezident Miloš Zeman kupuje čínu No a někdo mu poradil že čínu dostane v čínské restauraci Frekvence 1 volá Petr Jablonský prosím vás pěkněAno ano Kolik stojí Čína kde se to koupit hned nebo na počkání No to jsi volala objednávku a asi 15 minut tam bude někdo chtěl koupit přede mnou A kdo to byl teď volala asi 15 minut hotový neříkejte mi že přede mnou volal prosím vás já jsem stejně nerozumím Můžete mi říct jak je to čin a velké jak jak je to velké Dobrý den dobrý den vy jste Čech Ano Kolik stojí prosím vás byt a nejlevnější 95 milionů nebo miliard Prosím Vás chci něco k jídlu po chlapovi dobře Prosím vás nemáte nějaký jiný kus země který bych si koupil třeba segedín