Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Luděk Sobota si chce změnit příjmení

Play

Poslechněte si podcast

16. 9. 2019

02:41

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den po krátké době je to opět téma přechylování ženských jmen má se povinně používat koncovka ová nebo to nechat na rozhodnutí ženy Tak tuhle otázku vyřeší chystaný zákon Ale co když má chlap dívčí příjmení a chce si ho změnit No tak jednoho takového v rejstříku mám jmenuje se sobota Ten nebo ta sobota Luděk Sobota a ten volá na matriku Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den prosím Vás vy jste se vy jste matrika Ano to je prostě máš pardon Já vám volám kvůli takové záležitosti já bych si potřeboval změnit jméno ve svůj problém je zásadní že mně se nelíbí že Jsem ženská Tak co mám nějaké jméno Já mám jméno sobota Jo to je to je tak to je ta sobota chápejo A ono se teď mluvím o tom přechylování nebo nechte chvíli tak jsem si říkal že by jsi to mohl měnit jo protože já to mám vlastně ženský tak je myslím si to nemohl přežít na mužské Víte co Mně jde o to že u manželky to nevadí jo ale co já jo teď jako oni mají to čtu smetana a Ramba jo tak já chci taky změnu Heleď A šlo by to třeba Vy to budete vědět kdybych třeba chtěl být do pondělí ne to je střední rod vůbec třetí pohlaví už vůbec ne ale co třeba čtvrtek nebo pátek No jen Měl bych čtvrtek nebo pátek Co jsou normálně mužský dny jako já bych nebyla co uhelnatý takhle pokud jste ženatý tak si musíte změnit příjmení společně s vaší paní Ano celá rodina by byla taky čtvrtek jo no ale zase ona že jo jo já může být klidně dál sobota a já ne Ne nemůže musíte společné příjmení mi Pokud teda máte společné příjmení zdá že ona bude ti Baden taky pátek potom když je pátek jako chlap a ona bude taky pátek jako chlap Heleďte se já chci v pátek a ona může být sobota Jo teď se řeší to přechylování ona může nebo nemusí být Sobotová bunda může být sobota Chápete to Adina sobota Ano ano aby to genderově vyvážené no tak já vám to pošlu a vám to přijde do soboty jo teda vlastně do pátku Tak nashledanou nashledanou