Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Luděk Sobota chce být Rambo

Play

Poslechněte si podcast

1. 8. 2019

02:30

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den pěkný rozruch vyvolala herečka Tereza Voříšková Vdala se totiž a Změnila si příjmení už se nejmenuje Voříšková ale jmenuje se Tereza Ramba Ano slyšíte Dobře rambach krásné příjmení a nás napadlo že by to mohlo inspirovat další herce ke změně příjmení tak co třeba Luďka Sobotu přátelé Voláme na matriku Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den vy jste matika matrika matrika No prosím vás já vám volám kvůli takový prosby abych si potřeboval změnit jménojméno nebo příjmení do příjmení hlavně příjmení jo Mně bylo řečeno že vy byste mě mohli pomoct změnit příjmení takže u nás a požádáte a povězte mi musíte proto změnu příjmení mít vážný důvod Já jsem vždycky jako chtěl být větší tvrďák víte protože já jsem vždycky Ze mě si všichni dělali legraci a já bych chtěl být trošku tvrďák kolegyně Voříšková si to stačilo že se vdala jo A víte jak se jmenuje kolegyně Voříšková Představte si ho doma No tak mě napadlo že bych se taky mohl třeba přejmenovat a rovnou třeba na to Rambopro změnu příjmení říká musíte mít vážný důvod Luděk Rambo Jo šlo by to ano je to dost mrzí Ne Tak sobota je měkké jako sobota je takový měkký že jo To je pohoda ne neříkali Proč volá furt že tady čepuje to pivo Já jsem se snažila ono furt něco a teď jsem měl blbej den třeba No a kdyby to teda Tak aspoň jinej den že bych se aspoň převedl na pondělí to je dost hnusný den nevíte to úplně hloupý sobota Já jsem rád že mě uděláte tvrďáka