Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Kalousek shání předsedu strany u elektrikářů

Play

Poslechněte si podcast

30. 8. 2019

2 min

Automatický přepis podcastu

hezký den dnes se mrkneme na dění v Top09 kdysi silná vládní strana je dnes jen odvar politické síly a teď se na víc hádají koho za předsedu Tak jestli to má být šlechtic pan Černý nebo dáma pekarová-adamová nejzkušenější stupnu na 9:00 je ovšem Miroslav Kalousek a ten už tuší že to nedopadne dobře zkusíme sehnat předsedu třeba u elektrikářů Frekvence 1 volá Petr JablonskýUrban elektrický pracovní den elektrofirma Ano já vím Bonami si myslím že o tom víte skrz ten projekt ukončení nevím nevím co končí my potřebujeme ukončit provoz v naší organizaci A byli jste nám doporučení že vy to umíte výborně takže bychom vás chtěli najímat No já bych vás pak musel teda Museli jsme nic dalšího voda Sojka u zákazníka Tak já vám můžu zavolat Jo jo pořád nějaké video A tak jsme o co jde Já nechci zdržovat zákazníka v pořádku tak můžeme chvilku mluvit dobře Prosím vás já potřebuji jednoho člověka který přijde a celé to tady u nás Prostě zhasne Jestli máte někoho takového jak to u vás zhasne jako prostě odstřihnout drát a přikrýt tam jednoho člověka to je takové spící kníže a pak konec jak přikrýt člověka Spusť Hospic knížete přikrýt jo ale až k nám Půjdete můžete se stavit ČSSD říkal mi Hamáček že by taky potřeboval aby tam někdo zas no takže bude to dobrý kšeft Já doufám že za chvíli zavolat já tomu nerozumím a my potřebujeme to tady všechno za pořád vína takže proto volám vám Top09 pan Kalousek je už jste Dobrý den a ještě jedna otázka nechcete padák já umím i padák a ne To je nějaký mi pošlete Jo díky nebo jednou děkuji máte padáka

Popis podcastu

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.