Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Kaiserová veze na ruské velvyslanectví sochu Koněva

Play

Poslechněte si podcast

17. 9. 2019

02:37

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den v době kdy naše země nemusí řešit žádné zásadní věci můžeme řešit ty nepodstatné mrňavé a nesmyslné problémy Jako třeba teď sochu sovětského Maršála Koněva v Praze 6 Patří tam nebojíme jí patří tam nebo jí mají nechat Zmizet a co ten propíraný odvoz do Ruska dobrá chtělo je Ruské velvyslanectví Takže když koně v tak koně nebo snad konec volá Růžena Kaiserová Frekvence 1 volá Petr Jablonský metr čtvereční Dobrý den dobrý den brzy Ruská ambasádaano My jsme pěkný Já vám volám z toho důvodu že mi vám vezeme tu tu konec a co nechcete aby jste chtěli byste chtěli konec ne jakoby jo kdyby jako můžeme vyložit a přihlaš a můžu vás poprosit ještě jednou zopakovat cz a konec jo Takže byste to chtěli jo oni nám tady mi to píšou že je to z Prahy 6 a je to zabalený v Třeboni už to prý nechtěli Aha tak já vás poprosím vydržte malou a komu patří ta objednávka malý moment Smrtka na dobrý den dobrý den bys mi jako já volám za Ty hovádko firmu nálož a vezeme to konec tak je to tady zabalený byste chtěli tu kontaktem a konec takže A kdo to objednával prosím vás pěkně je to je to ze šestky Je to spíše starosta Prahy 6 A prý že konev na Ruskou ambasádu tak to vezme No tam s tím asi nepomůžu rozumím dobře tak jak je to na vás Já dobře A kam jí tedy můžeme složit prosím vás žádná domluva nebyla takže bysme tam mohli postavit někde přece před to velvyslanectví na u vás tam já mám s tím pomoct nemůžu Díky za zavolání No dobrý tak jo teda no tak dneska No teda to váží teda toho Koněva