Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Ivan Bartoš shání Pirátům psychologa

Play

Poslechněte si podcast

6. 11. 2019

02:01

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den asi nejbouřlivější politickou stranou těchto dní jsou piráti tam se hádají mezi sebou posílají se někam a samy o sobě píšou aby Cituji že jsou stranou kreténů přátelé No a jejich předseda Ivan Bartoš dokonce naznačil že by strana potřebovala psychologa Tak to je výzva volám psychologovi jako Ivan Bartoš Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den To je psychologJojo zaschlé prosím vás pěkně já bych měl pro vás takovou práci jednu já bych potřeboval jestli byste se mi nepodíval na pár na pár lidí které jsou je to taková Partička celkem normální akorát oni si myslí že jsou piráti kouří trávu na dávají si do kreténů a prostě točí porno a pomáhají vládnout výlety zemi ze Sněmovny tak jestli byste se mi na ně podívat Já diagnostiku Teď nedělám a nebo bys to udělat výjimku pro mě dejte se mi tam máme zvlášť jednoho to je to je úplný magor je s Michálek a to je to je hrozný ten by potřeboval toho psychologa hrozně moc ale je to je to ještě dalších asi 500 lidí bych potřeboval proklepnout Bohužel diagnostiku tak ale dělám Zkus to jsem rád že na někoho jiného a můžu se zeptat Jinak co mám teda dělat s tou partou aby v ní byl klid jsi mi Můžete poradit Vy jste profit Zkuste se s nimi nějak domluvit Zkuste se s nimi promluvit a nějak nějak k něčemu dojít k nějakému kompromisu nebo koncem vždycky pomohla tráva když Zahulíme uvidíme bude dobrý Ale vždyť jsi to že pomůže když Zahulíme a uvidíme