Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Ivan Bartoš chce kuřácké a nekuřácké třídy

Play

Poslechněte si podcast

3. 10. 2019

02:45

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den podle aktuálních statistik je mezi současnými Českými dětmi třetina kuřáků Čísla jsou to alarmující A tak je třeba s tím něco dělat tak Víte co zkusíme alespoň ochránit ty děti které ještě nekouří aby je to ti kuřáci nenaučili šéf pirátů Ivan Bartoš volá za Sněmovní výbor do školy a má geniální plán rozdělíme třídy na kuřácké a nekuřácké Frekvence 1 volá Petr Jablonský do školy ano ano Základní školaZákladní škola a prosím vás já mám WhatsApp tady Sněmovní Anti tabákový podvýbor Chci se jenom orientačně zeptat jak vám Funguje ta akce Tabáček nevím nevím akci Tabáček mi asi nerealizujeme na dvě části aby byly zvlášť kuřáci a nekuřáci Rozumíte mi jo Mělo by to být vlastně u vás Takže ve škole budou třídy kuřácké a nekuřácké takže u vás to ještě nefunguje Ne určitě nemáte My jsme Základní škola ne Já si nemyslím že by to bylo půl na půl že aby ty děti které kouří nenaučili v kouři děti které nekouří a naopak ty které kouří tak aby aspoň toužili po nějakém dohledem nebo správně ale generačně my bychom to určitě nezvládl protože my máme vždycky jenom dvě třídy paralelky áčko Béčko A1 je sportovní a1net cestovní myslím si že by mě nejsou ti sportovci horší ale vůbec to na to co kouří a pak teda do té společné kuřácké třídy oni by neobtěžoval i ostatní mohli by si zapálit společně jo no ne ty děti které nekouří Tak tím pádem by se ne nekouřit zbytečně Tak bychom ji mohli dopřát těm kuřákům že jo dát jim tam nějaké ty popelníky No tak to určitě ne kdyby jsme popelníky bojovali není problém na shledanou na shledanou automaty na marihuanu do škol nechcete děti jsou po ní hodně kreativní