Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Halina potřebuje přezout

Play

Poslechněte si podcast

5. 11. 2019

01:28

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den nastal čas přezouvání většinou samozřejmě z letních na zimní pneumatiky máme ale někoho kdo to potřebuje trochu jinak Halina Pawlowská otestuje pneuservis přezutí z lodiček na kozačky Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den je prosím vás kdy přezouvat a ano prosím vás já bych potřebovala přezout jestli byste se mohla objednat termín tam mám čtvrtek 14:00 jo tak to by šlo Já mám takový specifický přání abych zimní pneumatiky na diskách nebo bez disku potřebovala přezout lodičky za kozačkyTak to vám asi nám to nepomůže v zimě nechodila v lodičkách že bych si mohla dát taky na hubu nejseš a lodičky a kozačky rozumíte přidáte na mě hever cestujete a já jdu tak o co jde ve čtvrtek 14:00 v 11:30 tak může být Ne určitě já já já bych dala ještě jednu takovou dobrou z hradu nepřežiješ choď pomalu ať si nedáš na tlamumarný Tak děkuji Nashledanou nashledanou