Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Halina Pawlowská se chce opalovat nahoře bez

Play

Poslechněte si podcast

16. 8. 2019

02:17

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den koupání nahoře bez je lidské právo Tak teď rozhodli úředníci v Barceloně když se místní pláže dohadovali kde se může bez podprsenky a kde jedině s podprsenkou takže dámy chcete nahoře bez tak můžete vyzkoušíme to i u nás a zkusí nám to Halina Pawlowská Frekvence 1 Petr Jablonský je možný abych k vám přišla a byla bych nahoře bez obřadu nemáme napsané že by to jako bylo možná jako když budete ležet tak určitě to nebude problém a když bude to dobréTak se zkuste zeptat plavčíka a myslím si že po domluvě s ním by to neměl být problém v Barceloně už tady ty jako tady ty jadérka že ho nikomu nevadí Takže problém u nás akorát myslím si že byste měli zařídit aby abys na mě jako nikdo nedíval nás nikdo nedíval Tak to nevím jestli úplně zařídímNo to nemám nemáte Vždyť já jsem totiž taková trošku jako výraznější prostorově i s těmi Jaká vnady Takže já nevím jestli by to jsme šli jako ostatní že s nimi neovlivníme že jo To je moje dnešní rada zní Každá žena buď hrdá na svou hruď je hezký a vy se taky mějte se krásně uvidíme se nahoře bez