Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

František Ringo Čech chce srovnat důchody

Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2019

02:28

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den premiér Babiš má nápad chce srovnat důchody mezi muži a ženami prostě by všichni na penzi brali stejně a to bez ohledu na to kolik kdo odpracoval kdy šel do důchodu a podobně ten bláznivý nápad uvidíme nabízíme ještě jedno vylepšení srovnáme mezi muži a ženami na penzi a úplně všechno Franta Ringo Čech volá na sociálku Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den Česká správa sociálního zabezpečení telefonu Dobrý den prosím vás já se chci zeptat kdy jedete do odchod do penze ale to je u každého individuální datum odchodu do důchodu Tak se to řídí podle data vašeho narozenío vašem odchodu do důchodu je to tak dělám a děti potřebujete informace k důchodu pak opravdu je potřeba abyste dostala na okresní správu sociálního zabezpečení že ženský a chlapi budou brát stejný důchod říkám teď ten ministr nebo kdo to pravidlo je kolik máte odpracovaných let a jak jíst roztahoval příjmu od toho se potom odvíjí příjem z toho důvodu vašeho budoucího ale my nežijeme tak dlouho jako ženské Rozumíte mi hrozně se mi sílu je mé My děláme děti Prostě makám a rozumíte To je ale Jiná otázka aby to bylo spravedlivéTak pokud to má být spravedlivý tak se obraťte na důchodovou komise pro spravedlivě důchody a tam s nimi pořešit a tuto otázku co řešíte se mnou jak se budeme prožívat to co vy ženský tak klíďo píďo Mně je to úplně jedno já jsem ráda na tebe hezky na shledanou jsem tě jednou v důchodu budu tu budete ještě hodně dlouho a já vám děkuji přeji si to mějte se hezky Na shledanou a kam jdete