Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Filip si neví rady s Ondráčkem

Play

Poslechněte si podcast

22. 10. 2019

02:55

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Frekvence 1 volá Petr Jablonský hezký den komunistický poslanec Ondráček má další velký problém Ukázalo se že tento politik který v listopadu 89 působil jako SNB Karol sháněl demonstrace svoji disertační práci na vysoké škole opsal v podstatě bral z jiných prací celé odstavce a bez zdrojování je zasadil do té své takže titul sice má ale teď má taky malér a musí to řešit Vojtěch Filip šéf komunistů co s klukem který ve škole opisuje voláme si výchovnou radu Dobrý den prosím Vás vy jste výchovná poradna prosím vás já bych potřeboval poradit s klukem jestli byste mi mohla mě jde o to že mi ve škole opisuje já už nevím co s tím mám dělatZatím jsem to teda ne řešil přímo s těmi učitelem a ale vyřešil jsem to teda s kolegama a je to velký problém protože on opisuje od ostatních On není schopný nic napsat sám ty písemky referáty slohovky prostě všechno a problém je že když mu něco řeknou Spolužáci tak ti je mlátí učitelka už mu taky zkusila něco říct na co byste řekla no on je taky mlátí mluvím přímo s tatínkem toho chatu bez učitele na konci jsem zpátky mluvím no já jsem vlastně Tatínek to takový tatínek Já něco řeknu jako tatínek rozumíte jako když mu to řeknu jako tatínek Tak to byste řekla no tak mě taky mlátí mlátička to nemusím brečet jako trvá nebo jak to vlastně začalo tohle No tak to trvá právě už nějakou delší dobu ale vlastně My jsme na to přišli až teď na vysoké škole a on prostě jako ale už v mládí On byl ještě když byl ještě prostě mladý kluk tak on prostě když se nudil tak vzal pendrek Jo šel normálně na Václavák a šel mlátit lidi už tak byl palachův týden tak tam pořezal prostě rozumíte A teď to nějak starý naše motto tě bude mu 50 50 jako nás jako ve straně nebije Zatím ano My jsme já jsem vlastně ho takový stranický tatínek Já jsem já jsem předseda strany a on je on je vlastně člen strany otec a daného jsem takový duchovní Otec nebo se snažím No jo aha vy to mě ještě napadlo že když teda tak rád jako opisuje takže bych mu mohl dát třeba na stokrát napsat nemám opisovat jestli mě teda ne zmlátí Čest práci soudruhu