Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

David Rath shání pilník na mříže

Play

Poslechněte si podcast

10. 10. 2019

02:02

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den po čase tu opět máme postavu Davida Ratha exministr zdravotnictví definitivně nastoupil do vězení za slavnou sedmičku vína a zůstat tam může až 7 let Pokud ho tedy nepustí dříve nebo pokud ano napadne to každého dokázal by David Rath vězení utéct Pojďme si to představit já volám jeho hlasem do eshopu že bych něco potřeboval Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den prosím vás ať to je eshop na nářadí do dílny a podobné věci a prosím vás já bych potřeboval nějaký dobrý pilník jestli máte Máte pilník jako myslíte jaký jde o to aby dokázal přepisovat mřížeVíte co myslím já musím zavolat dodavateli prvek a zeptat se mi doporučil Aby to bylo co nejrychleji prosím zeptejte jestli ten pilník jestli by teda ten nátělník na ty mříže jestli by ho mohl poslat v chlebu jestli se vejde do chleba musí být takhle ne to není vtip a prosím vás jde o to že já ho potom v celé rozlomí mi přepis ty mříže tak je to vlastně jde Jo to je tak vtipný není to vtipný Protože to mám za sedm let a proto já tady nevydržím takže nějak a slyšeli Prosím vás o fakturu Fakturu pošlete na středočeské hejtmanství Ještě ještě bych to mohl teda zaplatit ve víně jestli chceteJá piju jenom pivo takže bohužel takže bečku piva za to