Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Bolek Polívka chce kontrolovat kvalitu burčáku

Play

Poslechněte si podcast

20. 9. 2019

02:41

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den máme tu sezónu vinobraní a s ní také sezónu burčáku inspekce teď tvrdě zasahuje tam kde se prodává burčák nekvalitní třeba ředěný vodou je prostě to třeba náležitě kontrolovat a my máme odborníka který tomu rozumí jako málokdo Bolek Polívka volá na inspekci a chce dělat vysněnou práci kontrolora burčáku Frekvence 1 volá Petr Jablonský Dobrý den prosím inspekce Ano tati Zemědělská potravinářská inspekce ráno bych měl specialistu na toho burčáku jako specialista na burčák bych měl u vás pracovat do laboratoře nebo kam Víte co já nevím já jsem vypilza svůj život víc burčáku než je vody v Brněnské přehradě jo no a ono to jsem se domluvila že bychom a zastoupil protože teď nám vozí se domluvil já nevím co chce teploměr Nějakým tím ředitelem jsem mluvil ten pan ředitel hrozně oceňované můj talent rozumíte protože asi seknutí pod Karlovým mostem a řeknu vám kolik Pražáku má cukrovku rozumíte A do Brna na nás nezajímá vůbec ne mně se teď nám vozí nějaký ten burčák z Maďarska a tam hrozí že to vypijeme a skončíme na hřbitově Rozumíte mi to řekne maďarsky hřbitov tuhoškempink Tady vrátniceA víte co dělá přát také červené víno a co dělá No to roztahuje cévy no no stahuje a burčák roztahuje zadní části a to se mi nechce se mi z toho potom to že jo a nejvíce pěstuje moc hodná já se tam za vámi zastavím a naučím vás pít burčák