Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Babiš shání semena superřepky

Play

Poslechněte si podcast

23. 10. 2019

02:25

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den zemědělci Už se chystají na novou sezónu a Mluví se o hledání nového druhu pšenice takzvané super pšenice která je odolnější vůči suchu a a nás to zaujalo když může být super pšenice může být totiž i super řepka a to shání řepkový Král Andrej Babiš Frekvence 1 volá Petr Jablonský Byla jsem se chtěl zeptat jestli máte jestli máte super zetku prosím vás a tak co to je je to taková žlutá kytka Co je v létě všude u nás Akorát ještě zlutejsi já to říkám řepka olejka prosím No hovorově to řepka olejka supersopka Ano a já prostě by jsi potřeboval objednat Ale potřeba bych to super zetko kde to je takový ten nový a odolný druhnastav mi ho nemám a vy ho máte talent a roste prý je v asfaltu tak to je paráda a je velká jako telegrafní sloupy a kde to budeme kácet jako motorovou pilou nepoznala jo nebo co Ne tak jako já nemůžu představit Klidně mně to nevadí já se nestydím to je Andrej Babis Vlčí jáma na vás zdravím a zatím živi já teď nevím No já s tím jen tak a teď volám že jsem to zjistil že to neexistuje tak volám jestli náhodou už to nemáte jako na trhu To bys pak koupila za cílnemáme na velké plochy zbytečně nevyužité asfaltové Já tam nic neroste a objednat je to tak mi to a bydliště nebo co jako Ne nemáme To skladem a nemáme to v nabídce takže bohužel nemůžeme objednat samozřejmě napíšete Sita baby-d pytle jsem prozatím na zkoušku Zavolám za týden A vyzkoušet jestli to nebudete mít tak se na to robim složku zavřené u vás dobře nashledanou