Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Babiš prodal Brno Trumpovi

Play

Poslechněte si podcast

27. 8. 2019

02:22

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den ještě pořád nám doznívá kauza kolem nákupu Grónska ostrov který patří Dánsku totiž chtěl koupit americký prezident Donald Trump ale danového poslali kam si jak je známo a po celém světě se objevila spousta nápadů na kompenzaci trumpovi mi taky jednu máme přátelé jmenuje se Brno premiér Babiš volá do Brna aby mu oznámil že je prodané Frekvence 1 volá Petr Jablonský Brno ano prosím já bych vám chtěl hlavně poděkovat za všechno dobré a dvajá protože bylo to pěkné a jako trošku mě mrzí že už se prostě třeba jako ukončit a nevím o čem mluvíte No takhle všechny papíry v té věci z prodeje já to už jsem vyřídil takže potřebujete od nás ještě něco nebo teď nejsem si jistá jestli mluvíte opravdu s tím s kým jste chtěl mluvit O jaké vady se jedná prosím a prosím vás pěkně Brno je prodané tak to je v pořádku Tak to nás a uklidnilo tak jak by jsme prodali do Ameriky a No jo no tak to je super úplně za vás za 9999 protože v tomhle trošku přitlačit teda ale jako byste byli fakt jsi fakt jo tak nemáme to jedna plus jedna že by jsme byli Prahu Třeba proto že vás takhle někdo nechtěl jo no tak jsme rádi Tak to vám děkujeme jo tak jestli s tím byl Donald v pohodě tak to je výborný děkujeme moc za informace a my se budeme teď teda na Donalda a kradou