Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Babiš hledá jiné využití stravenek

Play

Poslechněte si podcast

12. 8. 2019

02:12

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den velikou diskuzi vyvolalo prohlášení ministryně financí Schillerová že chce zrušit tradiční stravenky a místo nich dávat peníze co ovšem se stravenkami bude nenajdeme pro něj jiné využití šéf paní ministryně Andrej Babiš obvolává republiku a zjišťuje kde mu stravenky vezmou Tak co třeba v turistickém centru na nádraží Frekvence 1 volá Petr Jablonský volat nádraží ale my jsme taky na nádraží jakoby že jo v tom centru a ze světa právě takové Z1 Bratislava jestli bych nemohl dá platit stravenkamiNo to nevím protože jdeme stravenky jako na jídlo zrušit tak se hledají nevyužitý do to jako takhle nechci abych jel do Bratislavy mě zajímalo jestli berou stravenky to nevím teda dostali ve vlaku a párek třeba ten můj párek v Kostelci zkuste to Zeptejte se No nebylo by to špatně bych tě taky informovali o informačním centru turisty Je možné dostat za stravenky Ano turisty aby se mohli dopravit do Bratislavy za stravenky no To musíte na drahém to navrhnoutJo to by se líbilo třeba lidem No to líbilo stravenky určitě staurace v restauracích využít Jinak kdyby to nechtěl jít Tak bych to mohl nabídnout třeba divadlům že by byla akce dráhy teta jízdenky tak budou za stravenky vstupenky jo no musíte to navrhnout já takže mi to když tak podpoříte na tom centru vašem když budeme mít tu možnost tak jo Ano přesně na shledanou