Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Volá Petr Jablonský

Frekvence 1

Zábava

Babiš chce vědět, co je to abolice

Play

Poslechněte si podcast

25. 9. 2019

02:02

Nejlepší imitátor v ČR reaguje na Frekvenci 1 na aktuální události a dává jim nový příběh ve svých telefonátech. Vytáčí politiky, úřady, celebrity. Jak lidé reagují, když se jim z telefonu ozve Miloš Zeman, Karel Gott, Andrej Babiš? Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

hezký den a opakovaně jší slovo posledních dnů je samozřejmě abolice pan prezident Zeman premiér Babiš ministři politologové všichni o ní mluví ale nikdo neví co vlastně znamená víte co je to abolice volá vám osobně premiér Andrej Babiš Frekvence 1 volá Petr Jablonský aplikace Dobrý den prosím vás to je vládní průzkum hnutí ANO Andrej Babiš máte chvilinku už to bude vše nezavřeli No tak to já se nějaký drzý ne nebo jako jak to myslíte jako někdy neznám protože jsem nikdy neměl žádný problém já se ptám na to a bolí to já jsem slyšel že to udělá pan prezident ano tak jestli je to nějaké vyznamenání nebo jako nějaký řád jestli nedostanu No to by vám šlo by mělo prezident ne na to právě ta uděluje prezident ako a mně právě přijde jako jestli si to abolice nepleteslovem slivovice a mám kamaráda prchala a ten právě říkal že to nemám brát že potom bych měl být z Jihlavy a zase bych kecal nějaké blbosti do médií Aha ty sám nevíte vůbec jo no to se nemusí být vámi udělil Tak jste bezuhonny Ne nemůžu vás stíhat nevědí ten je to znělo jako abolice motolice nebo něco takového Já jsem se do slivovice Tak jsem si říkal jestli se toho mám vás jestli nepůjdu naopak do vězení aby to vůbec nebyla jsi se vysmát já ne tak já se zeptám Prchal a on to teď není A kam utekl Já nevím camu camu camu Prchal a vy děláte v jakém oboru Jaká že to vyjde tak dobře to abolici moje Slezsko tebe babi tady po telefonu