Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vizitka: Autorka a šperkařka Eckhardtová: Baví mě při psaní spojovat věci, které spolu zdánlivě nesouvisí

Vizitka: Autorka a šperkařka Eckhardtová: Baví mě při psaní spojovat věci, které spolu zdánlivě nesouvisí

Obrázek epizody Vizitka: Autorka a šperkařka Eckhardtová: Baví mě při psaní spojovat věci, které spolu zdánlivě nesouvisí

Poslechněte si podcast

Dnes

44 min

O epizodě podcastu

Od malička bydlela v Praze u Vltavy. Její poslední kniha – magický román Druhá strana řeky je na Vltavě četbou na pokračování. „Také psaní ve mně plyne jako voda,“ říká ve Vizitce. „Nikdy nepíšu čistý žánr, ale není to záměr, asi to jinak neumím.“ Je také šperkařka samouk a i k tomuto řemeslu ji dovedla řeka. Jaké to bylo prorazit s první knihou? Proč se bude i její další publikace odehrávat v devatenáctém století? A co je na něm tak exotické? Ptá se Karolína Koubová.

Od malička bydlela v Praze u Vltavy. Její magický román Druhá strana řeky je na Vltavě četbou na pokračování. „Také psaní ve mně plyne jako voda,“ říká ve Vizitce. „Nikdy nepíšu čistý žánr, ale není to záměr, asi to jinak neumím.“ Je také šperkařka samouk a i k tomuto řemeslu ji dovedla řeka. Jaké to bylo prorazit s první knihou? Proč se bude i její další román odehrávat v devatenáctém století? A co je na něm tak exotické? Ptá se Karolína Koubová.

Popis podcastu

Zaměřeno na kulturu v širším slova smyslu.