Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Akcent: Akustika sálů Vltavské filharmonie musí být dokonalá, jinak by to mohl být propadák, říká architekt

Vltava

Český rozhlas

Umění

Akcent: Akustika sálů Vltavské filharmonie musí být dokonalá, jinak by to mohl být propadák, říká architekt

Obrázek epizody Akcent: Akustika sálů Vltavské filharmonie musí být dokonalá, jinak by to mohl být propadák, říká architekt

Poslechněte si podcast

12. 2. 2024

26 min

O epizodě podcastu

Posléze by měly začít projektové práce pro povolení stavby a ta by měla být zahájena za tři roky. Co se aktuálně děje kolem celého projektu? Saša Michailidis se ptá Martina Grosse a Jana Magasanika.
Saša Michailidis se ptá Martina Grosse z projektového týmu Vltavské filharmonie a architekta Jana Magasanika z dánského studia BIG. V nejbližších dnech by mělo studio BIG předat architektonickou studii Vltavské filharmonie, na jejímž základě by měly začít projektové práce pro povolení stavby. Ty by měly během tří let vyústit v její zahájení. Co se aktuálně děje kolem celého projektu? Je termín výstavby reálný? Hrozí prodražení projektu?