
Vizuální umělec Daniel Vlček: Historie Benátek stojí na adaptaci s vodním elementem

Je iniciátorem české výstavy Confluence v italských Benátkách, v níž se slévají umělecké výpovědi několika oborů na pozadí vědeckého poznání o Benátské laguně. Projekt nepoukazuje na negativní dopady lidské činnosti, pozornost naopak obrací k pozitivní adaptační síle přírody. Jak se utvářel jeho vztah k přírodě? A jak může houba rozeznít hudbu? Ptá se Karolína Koubová.Všechny díly podcastu Vizitka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Seznamte se s lidmi, kteří žijí (s) kulturou. Vizitka posluchače seznamuje s nadanými a neotřele přemýšlejícími lidmi napříč regiony, proto ji vysíláme i ze studií Českého rozhlasu v Ostravě, Olomouci, Plzni a Liberci.
Všechny díly podcastu Vizitka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Vizitka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .