Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kauza Nohavica

Vinohradská 12

Český rozhlas

Zpravodajství

Kauza Nohavica

Obrázek epizody Kauza Nohavica

Poslechněte si podcast

25. 3. 2022

23 min

O epizodě podcastu

Někteří mu koncerty ruší, jiné dál vyprodává. Jarek Nohavica. Muž, který si před lety potřásl rukou s Vladimirem Putinem. A teď se na něj obrací a spílá mu kvůli válce na Ukrajině. Puškinovu medaili ale vracet nechce a na rušení koncertů říká: narozen v komunismu, umřu v komunismu. O čem to vypovídá? Kauza Nohavica a hudební publicista Českého rozhlasu Ondřej Konrád.
Někteří mu koncerty ruší, jiné dál vyprodává: Jarek Nohavica. Muž, který si před lety potřásl rukou s Vladimirem Putinem. A teď se na něj obrací a spílá mu kvůli válce na Ukrajině. Puškinovu medaili ale vracet nechce a na rušení koncertů říká: ,Narozen v komunismu, umřu v komunismu.‘ O čem to vypovídá? Kauza Nohavica a hudební publicista Českého rozhlasu Ondřej Konrád.

Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .