Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Pet-Nat a Col Fondo

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

Pet-Nat a Col Fondo

Obrázek epizody Pet-Nat a Col Fondo

Poslechněte si podcast

11. 8. 2021

45 min

Takže jsme si do tohodle jubilejního 20. dílů pár pet-natů sehnali, pořádně je ochutnali a taky si o nich docela dost řekli. Mimochodem do této kategorie patří i stále víc oblíbená vína Col Fondo. To je v podstatě takové to zakalené (ne)prosecco.

Tak si někam pro Col Fondo nebo Pet-Nat skočte. Jdeme ochutnávat. A pozor při otevírání. Někdy je to celkem divoký. Pet-Nat můžete koupit i u nás na vinoodbodlaku.cz nebo afranta.cz, čímž zároveň tvorbu Vinocastu podpoříte. Jsme vám za to moc vděční.  Nebo Vínocast pošlete dál, mezi své kamarády. Děkujeme!

Postproduction by Martin Bernád

Popis podcastu

Podcast o víně. Lidsky, srozumitelně, pro všechny a bez snobství. Každý týden otevíráme pár lahví společně se speciálním tématem, o kterém si budeme povídat. Jsme dva mladý kluci, co ve víně podnikají a to nejzajímavější s vámi sdílí. Filip Bodlák z Vínoodbodláků.cz a Tomáš Machovský z Vinotéka Arfanta.