Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody O Vinho Verde

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

O Vinho Verde

Obrázek epizody O Vinho Verde

Poslechněte si podcast

29. 6. 2021

40 min

Filip je zpátky z dovolený. Konečně tak máme po menší pauze další díl Vinocastu. A protože jel na Madeiru a pil tam portugalskou specialitu Vinho Verde, tak tenhle díl je celý o Vinho Verde. A doufáme, že po poslechu budete mít chuť ho hned někde ochutnat. Stojí to totiž za to. Zejména v létě.

Vinho Verde u Tomáše ani Filipa nenajdete. Ochutnat ho ale můžete ve skvělém portugalském bistru Oliviera v Praze na Vinohradech. Podpořit nás samozřejmě ale můžete tak, že se mrknete na naše vinoodbodlaku.cz nebo arfanta.cz, a něco si vyberete.

Hlavně teď ale mrkněte na sbírky, které se snaží jakkoliv pomoci katastrofě na jižní Moravě. Moc vám děkujeme.

Popis podcastu

Podcast o víně. Lidsky, srozumitelně, pro všechny a bez snobství. Každý týden otevíráme pár lahví společně se speciálním tématem, o kterém si budeme povídat. Jsme dva mladý kluci, co ve víně podnikají a to nejzajímavější s vámi sdílí. Filip Bodlák z Vínoodbodláků.cz a Tomáš Machovský z Vinotéka Arfanta.