Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody O Vinho Verde

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

O Vinho Verde

Obrázek epizody O Vinho Verde

Poslechněte si podcast

29. 6. 2021

40 min

Filip je zpátky z dovolený. Konečně tak máme po menší pauze další díl Vinocastu. A protože jel na Madeiru a pil tam portugalskou specialitu Vinho Verde, tak tenhle díl je celý o Vinho Verde. A doufáme, že po poslechu budete mít chuť ho hned někde ochutnat. Stojí to totiž za to. Zejména v létě.

Vinho Verde u Tomáše ani Filipa nenajdete. Ochutnat ho ale můžete ve skvělém portugalském bistru Oliviera v Praze na Vinohradech. Podpořit nás samozřejmě ale můžete tak, že se mrknete na naševinoodbodlaku.czneboarfanta.cz, a něco si vyberete.

Hlavně teď ale mrkněte na sbírky, které se snaží jakkoliv pomoci katastrofě na jižní Moravě. Moc vám děkujeme.

Popis podcastu

Otevíráme vám cestu k vínu. Bez klasických snobáren, které často lidi od vína odrazují. Jsme Filip Bodlák (vinoodbodlaku.cz) a Tomáš Machovský. A mluvíme o víně, odrůdách a regionech jednoduše a srozumitelně. A u toho vždycky i trochu toho vína popíjíme. Přidejte se a otevřte si svět vína s námi...