Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody O Ryzlinku rýnském

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

O Ryzlinku rýnském

Obrázek epizody O Ryzlinku rýnském

Poslechněte si podcast

25. 5. 2021

47 min

Královská odrůda nebo odrůda králů? To je asi jedno. Důležitý je, že Riesling patří mezi top 3 bílé odrůdy na světě. Má skvělou historii a hlavně chuť, která se v čase zajímavě mění. Petrolej ve víně? Jo, to přesně Riesling umí. A že to umí krásně určitě pochopíte z našich reakcí.

Pokud se vám náš Vinocast líbí a rádi byste nás podpořili, tak mrkněte na vinoodbodlaku.cz nebo na arfanta.cz a vyberte si k poslechu u nás nějaké dobré víno. A nebo o Vinocastu řekněte svým známým a kamarádům. Děkujeme.

Popis podcastu

Podcast o víně. Lidsky, srozumitelně, pro všechny a bez snobství. Každý týden otevíráme pár lahví společně se speciálním tématem, o kterém si budeme povídat. Jsme dva mladý kluci, co ve víně podnikají a to nejzajímavější s vámi sdílí. Filip Bodlák z Vínoodbodláků.cz a Tomáš Machovský z Vinotéka Arfanta.