Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody O Proseccu – podruhé

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

O Proseccu – podruhé

Obrázek epizody O Proseccu – podruhé

Poslechněte si podcast

3. 8. 2021

32 min

U Tomáše v Arfantě mají prosecca s trochu netypickými etiketami. A tak se zamýšlíme nad tím, jestli jsou takové etiketové výstřelky vlastně v pohodě a co nám o vínu říkají. A k tomu vám povíme pár dalších pohledů jak na bubliny nahlížíme a jak nad nimi přemýšlíme. Tak si vychlaďte nějakou fajn lahev a jdeme na to...

A pokud by Vinocast mohl pomoct komukoliv dalšímu, kdo má rád víno, řekněte mu prosím o nás. Podpořit nás můžete taky nákupem víno přímo od nás na vinoodbodlaku.cz nebo arfanta.cz.

Popis podcastu

Podcast o víně. Lidsky, srozumitelně, pro všechny a bez snobství. Každý týden otevíráme pár lahví společně se speciálním tématem, o kterém si budeme povídat. Jsme dva mladý kluci, co ve víně podnikají a to nejzajímavější s vámi sdílí. Filip Bodlák z Vínoodbodláků.cz a Tomáš Machovský z Vinotéka Arfanta.