Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Nealkoholická vína

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

Nealkoholická vína

Obrázek epizody Nealkoholická vína

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

30 min

Tomáš tentokrát dopředu neznal téma dnešního dílu. Filip vám totiž chtěl ukázat, že i nealkoholická vína chutnají dobře. Tomáš tak pil nealko poprvé v životě. A hádáte správně. Chybějící alkohol ve víně neodhalil. Jo, a taky se dozvíte, jak se nealkoholické víno vyrábí a proč to není úplně levná sranda.

Jsme rádi, že se vám Vinocast líbí a říkáte o něm i dalším. A moc děkujeme, že za námi chodíte do Arfanty a nakupujete na vinoodbodlaku.cz. Umožňujete nám tím ve Vinocastu pokračovat dál. Děkujeme.

Sound postproduction by Martin Bernád

Popis podcastu

Podcast o víně. Lidsky, srozumitelně, pro všechny a bez snobství. Každý týden otevíráme pár lahví společně se speciálním tématem, o kterém si budeme povídat. Jsme dva mladý kluci, co ve víně podnikají a to nejzajímavější s vámi sdílí. Filip Bodlák z Vínoodbodláků.cz a Tomáš Machovský z Vinotéka Arfanta.