Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Aperol Spritz a další drinky z vína

Vinocast

Tomáš Machovský, Filip Bodlák

Gastro

Aperol Spritz a další drinky z vína

Obrázek epizody Aperol Spritz a další drinky z vína

Poslechněte si podcast

6. 7. 2021

34 min

Léto máme v plném proudu. Proto není vyjímkou, že se v těchto dnech někde válíme vody. No jo, ale co na tom sluníčku pít? Z vína se naštěstí dá vykouzlit několik famózních drinků. Proto jsme vzali mikrofon a vykouzlili je pro vás doslova v přímém přenosu. Nechybí nejznámnější spritz z pomerančového bitteru anebo Grepino. Což je skvělý drink postaven na aromatizovaném víně s grepem. A ještě k tomu je 100% český!

Podpořit nás samozřejmě ale můžete tak, že si na Spritz nebo Hugo zajdete za Tomášem do Arfanty nebo na arfanta.cz. Grepino zase najdete u Filipa na vinoodbodlaku.cz. Moc děkujeme.

Popis podcastu

Podcast o víně. Lidsky, srozumitelně, pro všechny a bez snobství. Každý týden otevíráme pár lahví společně se speciálním tématem, o kterém si budeme povídat. Jsme dva mladý kluci, co ve víně podnikají a to nejzajímavější s vámi sdílí. Filip Bodlák z Vínoodbodláků.cz a Tomáš Machovský z Vinotéka Arfanta.