Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #01 – Milan Sedlák

Víno od Bodláků

Filip Bodlák

Osobní rozvoj

#01 – Milan Sedlák

Obrázek epizody #01 – Milan Sedlák

Poslechněte si podcast

15. 9. 2019

35 min

Milan Sedlák společně se svým bratrancem Jaroslavem vybudoval Rodinné vinařství Sedlák, které patří mezi nejoblíbenější vinařství v České republice. Sedláci jsou jedni z průkopníků zemských vín a mají velký podíl na jejich úspěchu. Jsou také výrobci velmi populárního Letního vína. Bratranci Sedlákovi jsou velkobílovičtí vinaři a jsou jedni ze zakládajících členů značky Velká Bílovická Slípka, což jsou ta nejlepší vína, která se ve Velkých Bílovicích tvoří a musí splňovat velmi přísná kritéria pro to, aby mohla touto značkou být označena. Milan nám také popsal akci Ze sklepa do sklepa, jehož je každoročně pravidelnou součástí. Na konci rozhovoru jsme se ještě bavili o Etiketě roku. Bratranci Sedlákovi totiž získali ocenění Nejlepší etiketa na světě!

Omluvte prosím ozvěnu, které se nám nepodařilo zbavit. Nahrávání probíhalo přímo ve sklepě ve Velkých Bílovicích. Do příštích dílů se tento problém pokusíme vyřešit.

Děkujeme za přízeň, Bodláci

Sledujte nás:
Instagram
Facebook