Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

S1 Ep89: Vím, jak využít psychologii leadershipu jako akcelerátoru businessu - Hana Březinová

Obrázek epizody S1 Ep89: Vím, jak využít psychologii leadershipu jako akcelerátoru businessu - Hana Březinová

Poslechněte si podcast

2. 8. 2022

30 min

Hanka je psycholožka a koučka. Více než 10 let trénuje lídry v nadnárodních firmách i startupech. Práce s lídry je pro ní srdcovka, protože to je o tom pochopit, jak lidé uvažují a fungují, a to umí jako psycholog zprostředkovat. Posledních 5 let vede svoji vlastní firmu Inspirata, která majitelům menších a středních firem pomáhá vytěžit potenciál svých lidí naplno. Hanka věří, že jen autentický lídr může budovat lidský a úspěšný business, a tak se tím řídí i při vedení vlastního týmu.

Co je to psychologické know-how, které by měl každý leader mít?Jak mu to může pomoci v tom, aby využíval potenciál svých lidí naplno? A jakou roli v tom může hrát HR strategie?

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky či hostů? Zveme vás na kafe ;) Napište Jirkovi na jiri.breda@misehero.cz.