Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody S1 Ep83: Vím, jak podpořit angažovanost v čistě remote týmu - Kristýna Lang

Vím, jak...

Vím, jak...

Osobní rozvoj

S1 Ep83: Vím, jak podpořit angažovanost v čistě remote týmu - Kristýna Lang

Obrázek epizody S1 Ep83: Vím, jak podpořit angažovanost v čistě remote týmu - Kristýna Lang

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

31 min

Kristýna Lang vede UX a Software house Creative Handles, ve kterém tvoří skvělé weby a aplikace. Má přes 10 let zkušeností s vedením lidí a budování firemní kultury, z toho posledních 6 let s čistě remote týmem. Cílem Kristýny je vybudovat world-class technologickou firmu s fantastickou firemní kulturou.

Jak zvýšit angažovanost lidí, které jste nikdy neviděli osobně? Jaké nástroje k tomu lze použít? Jak v remote týmu může probíhat zadávání úkolů a controlling? A jak v remote týmu budovat firemní kulturu?

S Kristýnou se můžete spojit naLinkedIn
Více o Creative Handles a spoustu článků najdete nawebu

Popis podcastu

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi: zjistit know-how od předních českých osobností podnikatelského světa. Cílem je inspirovat Vás při Vašich vlastních krocích. Staňte se lepšími majiteli, řediteli a manažery. Chcete pomoci se změnou ve vaší firmě, ať už od Jirky či hostů? Zveme vás na kafe ;) Napište Jirkovi na jiri.breda@misehero.cz.